HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Samaha Torî Turizm Kuyumculuk. İnş. Teks. Deri San. ve Dış. Ticaret Limited Şirketi 1998 yılında İstanbul'da acılan ve daha o yıllarda hoşgörüyü hedef alan Türkiye Turizm sektöründe Rehberlik, Organizasyon, Tur Operatörlüğü ve benzeri Seyahat acenteliği ile ilgili konularda hizmet vermek amacıyla uzun senelerdir Turizm piyasasında aktif profesyonel Kokartlı rehber olarak çalışan Ahmed GÜNDÜZ tarafından kurulmuştur.

Şirket Kurucusu Ahmed GÜNDÜZ der ki;

"1989 senesinde çalışma lisansımı (Kokartımı) aldıktan sonra Türkiye'nin ve Dünya'nın birçok yerinde aktif şekilde rehberlik yaparken, gezmek, yeni yerler keşfetmek, farklı kültürlerde, dinlerde farklı yeni insanlarla tanışmak benim yaşama amacım oldu. Her bir yeri yeni keşfederken; daha çok detay, daha çok bilgi ayrı bir heyecan oldu. Her gezi bizi biraz daha değiştirip kendimize dair farkındalığımızı geliştiriyor. Sabah kalkıp yollara düştüğümde yeni tanıştığım insanlarla geçtiğimiz her kilometrede, attığımız her adımda heyecanlarımızı paylaşıp, defalarca gittiğim yerlere, şehirlere aynı heyecanla yeni birilerine anlatmak tarifi olmayan duygularımdan oldu. Bu yüzden tur esnasında gittiğimiz yüzlerce kilometrenin, attığımız binlerce adımın hiç farkına varmadık. Yeni yüzler, yerler, hayatlar, yerler keşfetmek ve zaman zaman unutulmaz fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirmek tarifi imkânsız mutluluklardan benim için. Ben ve ekibim hem gezip, hem çalışıyoruz. Yeni dostluklarla pekiştirip çok eğleniyoruz.

Benim uzun senelerdir kendi işimi kurup benim gibi mesleğine âşık, alanında yeterince tecrübeli meslek arkadaşlarımla beraber, misafirlerimizi her gün aynı heyecanla gezdirirken, basma kalıp tur mantığından çıkararak daha çok biz bize arkadaşça hem eğlenip hem gezip hem de bilgileneceğimiz turlar yapmak, bilinmeyeni, yanlış bilineni veya farkında olunmayanı doğru dürüst ve objektif şekilde anlatmak açıklamak tek hayalimdi.

İlk ticari faaliyetimiz Arap ülkelerine oldu ve ticaret felsefemizin temelinde güven - hoşgörü vardı Samaha isminin 'de Türkçe karşılığı hoşgörü olduğundan o olsun dedik. Torî ise, Mardin'in Midyat çevresini kapsayan bölgenin adı ve "bir bölgeden gelen kimse" anlamını taşıyor. Torî doğup büyüdüğüm bölgenin adıdır. Tabi doğdumuz bölge de medeniyetlerin şehri hoşgörünün başkenti olduğundan en uygunu bu olur dedik.

Profesyonel iş arkadaşlarımızla giriştiğimiz işe dört elle sarıldık. Geçen senelerde edindiğimiz Rehberlik deneyimlerimizle beklentileri, biliyoruz. Gezgin ve keşfedici ruhumuzu tecrübe, profesyonellik, iş aşkı, heyecan ve kocaman güler yüzle birleştirip bıkmadan yolumuza devam ediyoruz. Amacımız; sizlerle yol arkadaşı olmak, birlikte gezmek, öğrenmek, keşfetmek ve bunları yaparken de yeni dostluklar kurmak...

"Hayallerini Erteleme Bizlerle Gerçekleştir !"

 

Misyonumuz

- Samaha Torî tüm Türkiye'yi tatile göndermeyi ve %100 müşteri memnuniyetini sağlama amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Siz bizim için değerlisiniz; bu yüzden gelin hayal ettiklerinizi beraber gerçekleştirelim!"

 

Vizyonumuz

Samaha Torî her daim değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, müşteri odaklı çalışmaktadır. Samaha Torî öncelikle müşteri için vardır. Teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine ve personeline kullandırıp, yaptığı işte fark yaratmayı hedeflemektedir. Her zaman müşterinin ve çalışanın tercih edeceği tur operatörü olmaya çalışmaktadır.

 

BUTİK VE KİŞİYE ÖZEL SERVİS

butik-vip-servisBilindiği üzere uluslar arası pazarda çalışan şirketlerin dünyanın her yerinden ve yurtiçinden iş görüşmeleri için üst düzey konukları gelmektedir. Bu misafirlerin havalimanında karşılanmaları ve gideceği noktaya transfer süresince (şirketin yönlendirmesiyle) şehir, ülke, hayat düzeni, kültür açısından bilgilendirilmeleri ilk izlenimin olumlu olmasını sağlar. Eğer ki bu hizmet profesyonellerce yapılırsa ilk izlenimin daha olumlu olmasına, misafirin iç huzurunun sağlanmasına ve bu da ileri ki günlerdeki iş görüşmelerine iyi bir zemin hazırlamaktadır.

Toplantı harici zamanlarda iş misafirlerinize zamanın el verdiği ölçüde toplantının bulunduğu bölgenin güzelliklerini ve zenginliklerini içeren profesyonel lisanslı rehberler eşliğinde turlar düzenleyip misafirinizin şehrin tarihi ve kültürel özelliklerini profesyonel elden tanımasını sağlayıp iş ziyaretinin daha başarılı geçmesini sağlarız.

Misafirlerimizin Rahatlığı, Güvenliği, Konforu, Mutluluğu önceliğimizdir.

Referanslarımız

19.03.2022 21:15:57

İptal İade Şartları

12.02.2022 18:05:09