Vip Turlar

Firmalara, Dini Gruplarına, Derneklere Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Hava Limanından veya belirtilen noktadan Karşılama ve Transfer Hizmeti

Belirtilen noktalardan otellere veya sizin belirleyeceğiniz bir noktaya istenilen tüm transferler Kültür ve Turizm Bakanlığından kokartlı Profesyonel rehber veya yabancı dile hâkim Turizm bölümünden mezun transfer elemanı eşliğinde yapılmaktadır. Misafir portföyü, üst düzey misafirler, kongre seminer veya workshop için gelmiş olan kapalı veya açık gruplardır. Eşlik edecek personelimiz yolculuk sırasında misafirlerinize Türkiye ve bulundukları bölge hakkında genel bilgi verebilecek ve olası soruları yanıtlayacak tecrübede olacaktır.

Transfer veya tur için her kategoride şoförlü vip araç firmamız tarafından sağlanabileceği gibi; Sizin tahsis edeceğiniz vip şoförlü bir araç ile de gerçekleştirilebilir.

Yabancı veya Türk misafirlerin tüm seyahatleri boyunca; tercümanlık ve rehberlik hizmetleriProfesyonel Kokartlı Tercüman Rehberlik Servisi

İş Seyahatlerinin yoğun temposundan dolayı yabancı ziyaretçilerin genellikle şehri gezme zamanı kısıtlıdır. Bazen birkaç saatliğine şehri gezdirecek bilgili ve tecrübeli veya müsait kimse bulunamaz şirkette. Şirket vizyonunuz açısından bu tür gezileri Profesyonel kişilere bırakmak bazen en doğrusudur. Bu konuda Tecrübeli kadromuzla size hizmet vermeye her zaman hazırız.

Kültür, Doğa, Alışveriş ağırlıklı veya özel isteklere göre program akışını sizin veya misafirinizin belirleyeceği turlarda Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca veya diğer dillerde lisana hakim alanında uzman Profesyonel Tercüman Rehberlik Hizmeti

Türkiye'nin Dört Bir Yanından Çıkışlı Yurtiçi ve Yurtdışına Eğitim, Dini İnanç, Seminer, Kongre ve benzeri gruplarınıza Kültürel, Tarihi, Dini, Doğa Yürüyüş, Kamp Turları.

Tur programlarında hazır olan sitemizdeki Tur programlarından faydalanıp sizin grubunuz için özel düzenleme yapılabilir veya ilgilendiğiniz bölgeye o bölgede uzman bir Kokartlı Rehber eşliğinde Tur programı düzenleyip gerçekleştirebiliriz.